Jarní ples 2018

Jarní ples ZŠ Netolice

I v letošním roce si žáci deváté třídy připravili pro své spolužáky JARNÍ PLES. Zorganizovali spoustu soutěžních disciplín, do kterých se zapojili nejen žáci, ale i někteří učitelé.

Každá třída si mohla připravit nějaké vystoupení. Některá byla vtipná, ale všechna sršela energií a byla velice povedená. Pro organizátory bylo velmi těžké vybrat výherce, ale přeci jen je nejvíce zaujala 8. A, která do svého „SLADKÉHO MÁMENÍ" zapojila i jejich třídní, paní učitelku Hůrskou. Druhé místo si vytancovala 7. A, která s paní učitelkou Bukačovou předvedla „TEPLÁKOVOU SOUPRAVU". Na třetím místě se umístila 6.A. Všichni zúčastnění byli pochváleni a odměněni za šikovnost a nápaditost.

Ples se moc povedl, užili si ho jak organizátoři, tak žáci, kteří byli odměněni domácími dortíky a dalšími sladkostmi.

Poděkování patří všem, kteří se účastnili organizace plesu, žákům, pedagogům, panu Kazdovi za propůjčení sálu a panu řediteli Vovesnému za možnost ples zrealizovat.

Za 9.A Viktorie Vaníčková, Pavlína Petrášková