Mc Donald´s Cup

Okresní kolo fotbalového Mc Donald´s Cupu

Letošní tradiční soutěž pro starší žáky v kopané se konala
ve Vimperku 3.května za účasti 9 týmů. Naši malí fotbatlisté samozřejmě nemohli chybět - pro většinu
z nich už to byl ročník poslední, příští rok jako šesťáci tento turnaj absolvovat nemohou. Hrálo se za letního počasí na perfektně připravených hřištích ve dvou skupinách. Naši tu svoji s převahou vyhráli s úctyhodným skóre 14 : 0 a hladce postoupili do finále. Tam nakonec podlehli po vyrovnaném boji žákům z pořádající ZŠ Smetanova a domů přivezli stříbrné medaile a krásný pohár. I když poslední prohra malé fotbalisty trochu mrzela, důležité je, že hráli celou dobu jako o život a zanechali ten nejlepší dojem. Ještě bych chtěla poděkovat rodičům a prarodičům kluků, kteří nás na turnaj bezpečně a nezištně dopravili a ještě celou dobu citlivě koučovali a povzbuzovali.