Podzimní ples 2017

Podzimní ples

V pátek dopoledne proběhl v sále ZUŠ „Podzimní ples" pro děti 1. stupně ZŠ. Jeho pořádání měli na svědomí žáci 9. třídy, kteří vše vymysleli a pod laskavým dozorem paní učitelek celou akci realizovali. Protože inspiraci čerpali z amerického svátku Halloween, i jejich kostýmy a masky vypadaly jak vystřižené z horroru. Malé školáky převlečení deváťáci naštěstí nevyděsili, naopak si s nimi užili náramnou legraci!

V prvních dvou hodinách se pobavily, zasoutěžily si a zatančily děti z 1. a 2. tříd, od 10 hodin pak nastoupili jejich kamarádi z 3. - 5. tříd. Pro všechny měli starší kluci a holky připraven velmi vkusný a zábavný program, kde se střídaly jednotlivé disciplíny s tancem, poslechem hudby i zpěvem. Účinkující byli pravidelně odměňováni sladkostmi, takže se vlastně nikomu ani nechtělo končit. Na závěr bylo vyhlášeno a oceněno 6 nejhezčích masek a následovalo balkónové překvapení v podobě barevných konfet. Úplně všichni byli plesem nadšeni, tak jen zbývá poděkovat aktivním pořadatelům a autorům celé akce a také p. řed. Kazdovi, že byl tak hodný a zapůjčil prostory pro tuto oslavu. A my už se těšíme na příští rok, čím budou chtít letošní osmáci své předchůdce trumfnout!!!