Školní vánoční trh

Rok se s rokem sešel a v areálu ZŠ Netolice se již podruhé potkali děti, jejich učitelé, rodiče a všichni, kdo chtěli nasát vánoční atmosféru.

Připravit tuto akci nebylo snadné, ale výsledek stál za to. Stánky byly plné krásných vánočních výrobků i různých dobrot, komu byla zima, zahřál se teplým moštem. Letošní novinkou byly pečené kaštany ze školní zahrady. Program zpestřilo vystoupení žáků, ale i učitelů. Vánoční písně v jejich podání snad každého pobavily.

Jsme rádi, že se tentokrát připojil i Domov pro seniory Pohoda a také děti z MŠ, které ozdobily vánoční strom. Poděkovat bychom chtěli i všem ostatním, kteří nám s přípravou trhu pomohli.

Pedagogové a žáci IX. třídy se rozhodli věnovat část výtěžku z prodeje na dobročinné účely.

Jana Hůrská, ZŠ Netolice