Školní vánoční trh

Stalo se už tradicí, že žáci i učitelé z netolické ZŠ pořádají školní vánoční trh. Tentokrát se akce konala 13.prosince v areálu ZUŠ.

Všemu předcházela pečlivá příprava - nacvičování koled, výroba zboží, pečení sladkostí i vaření ovocného punče. Pak už všechno proběhlo podle tradičního scénáře. Velké množství návštěvníků mohlo vybírat z pestré nabídky vánočního sortimentu a hlavně nasát sváteční atmosféru. Úspěch sklidilo pěvecké vystoupení dětí, ale i pedagogického sboru, který tentokrát získal posilu v osobě pana školníka.

Milým bonusem této akce je to, že všechny zúčastněné třídy poslaly část svého výdělku na charitu, konkrétně Hospicu sv. Jana N. Neumanna v Prachaticích. Na stejné konto jde i výtěžek z prodeje vánočního punče.

Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se za rok na shledanou.

Za ZŠ Netolice Jana Hůrská