STRAŠIDELNÝ PLES 2019

STRAŠIDELNÝ   PLES

Už se stalo milou tradicí, že v předvečer Halloweenu připravují starší žáci naší školy pro ty nejmenší nějakou akci. Letos - v pátek 18. října pro žáky        1. a 2. ročníku od půl deváté a pro žáky  3. - 5. ročníku od 10 hodin uspořádali deváťáci „Strašidelný" ples. Většina dětí se dostavila v odvážných a opravdu hrůzuvzbuzujících maskách! Mohli jste zde zahlédnout pořádně zkrvavené nebožtíky, čarodějnice, ďábly, netopýry, nafouknuté dýně apod. Ti všichni si pak zařádili na parketu v rytmech divoké hudby a zasoutěžili v lehčích disciplinách. Samozřejmě nechybělo vyhlášení nejpovedenějších masek a pravidelné odměňování dětí sladkými bonbóny. Vítězové pak navíc obdrželi speciální muffiny, které dětem upekli žáci pod laskavým dohledem p.uč. Lenky Bukačové. Díky všem za krásné dopoledne!!!